My Favorite Movies


  Bugail's Rating My Rating
1
Erin Brockovich 2000,  R)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
Love it!...Amazing!
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
Love it!
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Love it!...Can't stop watchin' it!
9
The Recruit 2003,  PG-13)
10
American Outlaws 2001,  PG-13)
11
S.W.A.T. 2003,  PG-13)
12
The Boondock Saints 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments