My Favorite Movies
| buffyrose2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Departed 2006, R) |
|
| 2 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 6 |
The Aviator 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 10 |
The Jacket 2005, R) |
|
| 11 |
Anything Else 2003, R) |
|
| 12 |
Volver 2006, R) |
|
| 13 |
Spartacus 2004, Unrated) |
|
| 14 |
Citizen Kane 1941, PG) |














