My Favorite Movies


  buffylove's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
Troy 2004,  R)
3
Love Don't Cost a Thing 2003,  PG-13)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
5
Uptown Girls 2003,  PG-13)
6
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
7
Rent 2005,  PG-13)
8
Bring It On 2000,  PG-13)
9
Selena 1997,  PG)
10
The Passion of the Christ 2004,  R)
The Passion of the Christ
it was a good movie i bascily cried through the whole movie it was very sad

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments