My Favorite Movies
| BuddyC0P's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 4 |
Death Race 2008, R) |
|
| 5 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 6 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 7 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 14 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 16 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 17 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 18 |
The Cannonball Run 1981, PG) |
|
| 19 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 20 |
Rocky IV 1985, PG) |




















