My Favorite Movies
| buddle999's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Caddyshack 1980, R) |
|
| 5 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 6 |
Cars 2006, G) |
|
| 7 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 12 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |












