My Favorite Movies


  budda1988's Rating My Rating
1
The Matrix 1999,  R)
2
The Matrix Reloaded 2003,  R)
3
The Matrix Revolutions 2003,  R)
4
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
love all of them
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
love it best movies eva
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
13
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
14
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
15
Shrek 2001,  PG)
16
Shrek 2 2004,  PG)
17
Shrek the Third 2007,  PG)
18
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
19
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
20
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
21
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
it was pretty damn good
22
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments