My Favorite Movies
| bucketbecca's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 10 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 13 |
The Breed 2006, R) |













