My Favorite Movies
Movies I love
| bubula50's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Another Gay Movie 2006, R) |
|
| 8 |
Another Gay Sequel: Gays Gone Wild! 2008, R) |
|
| 9 |
Eating Out 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Eating Out 2: Sloppy Seconds 2006, Unrated) |
|
| 11 |
The Trip 2002, R) |
|
| 12 |
Beefcake 1999, Unrated) |
|
| 13 |
Steam 2009, Unrated) |
|
| 14 |
Naked Boys Singing 2007, Unrated) |
|
| 15 |
Boys Briefs 2000, Unrated) |
|
| 16 |
Boys Briefs 2 2000, Unrated) |
|
| 17 |
The Ritz 1976, R) |

















