My Favorite Movies


  bubblinkay69's Rating My Rating
1
Final Destination 2000,  R)
2
Final Destination 2 2003,  R)
3
Final Destination 3 2006,  R)
4
Step Up 2006,  PG-13)
5
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
6
Honey 2003,  PG-13)
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
Not Another Teen Movie 2001,  R)
13
Saw 2004,  R)
14
Saw II 2005,  R)
15
Saw III 2006,  R)
16
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
17
Black Christmas 2006,  R)
18
The Return 2006,  PG-13)
19
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
20
40 Days and 40 Nights 2002,  R)
21
American Pie 1999,  R)
22
American Pie 2 2001,  R)
23
American Wedding 2003,  R)
24
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
25
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
26
Grease 1978,  PG)
27
Just Friends 2005,  PG-13)
28
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
29
The Faculty 1998,  R)
30
Down to You 2000,  PG-13)
31
The Craft 1996,  R)
32
Bring It On 2000,  PG-13)
33
Cruel Intentions 1999,  R)
34
8 Mile 2002,  R)
35
Scooby-Doo 2002,  PG)
36
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
37
She's the Man 2006,  PG-13)
38
White Chicks 2004,  PG-13)
39
Little Man 2006,  PG-13)
40
Long Time Dead 2002,  R)
41
Scream 1996,  R)
42
Scream 2 1997,  R)
43
Scream 3 2000,  R)
44
My Boss's Daughter 2003,  PG-13)
45
Just My Luck 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments