My Favorite Movies


  bsbchick76247's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
4
Steel Magnolias 1989,  PG)
5
The Replacements 2000,  PG-13)
6
Sleeping with the Enemy 1991,  R)
7
The Terminator 1984,  R)
8
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
9
Cinderella 1950,  G)
10
Pride and Prejudice 2005,  PG)
11
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
14
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
15
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
16
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
17
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
18
The Notebook 2004,  PG-13)
19
The Color Purple 1985,  PG-13)
20
The Wizard of Oz 1939,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments