My Favorite Movies
| bruster32's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Footloose 1984, PG) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
Chasing Amy 1997, R) |
|
| 10 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 11 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 12 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Replacements 2000, PG-13) |
|
| 14 |
Loving Annabelle 2006, Unrated) |
|
| 15 |
High Art 1998, R) |
|
| 16 |
License to Wed 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Something the Lord Made 2004, Unrated) |

















