My Favorite Movies
| BrownEyesLoca's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 8 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 9 |
The War of the Roses 1989, R) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 13 |
RocknRolla 2008, R) |













