My Favorite Movies


  browneyes's Rating My Rating
1
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
I Can Do Bad All By Myself
i watched this movie twice in one week. i loved the plot, the music and the actors
2
Madea Goes to Jail 2009,  PG-13)
3
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
4
Marriage Counselor 2008,  Unrated)
5
Why Did I Get Married? 2007,  PG-13)
6
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
7
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
i loooooooooooooooooooooove this movie, i watch it evertime it comes on
8
Saved! 2003,  PG-13)
9
Madagascar: Escape 2 Africa 2008,  PG)
10
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
i laughed, love adam and chris
11
Bee Movie 2007,  PG)
12
Head of State 2003,  PG-13)
13
I Think I Love My Wife 2007,  R)
14
Down to Earth 2001,  PG-13)
15
Saw II 2005,  R)
16
Saw 2004,  R)
17
Saw III 2006,  R)
18
50 First Dates 2004,  PG-13)
19
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
20
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
21
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
22
Never Been Kissed 1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments