My Favorite Movies
| brookiiee's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 7 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 10 |
October Sky 1999, PG) |
|
| 11 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 13 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 14 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 16 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
















