My Favorite Movies
| bronzesunn's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Za ginipiggu 4: Manhoru no naka no ningyo (Guinea Pig 4: Mermaid in the Manhole) 1988, Unrated) |
|
| 2 |
Even Dwarfs Started Small 1970, Unrated) |
|
| 3 |
The Secret Adventures of Tom Thumb 1993, Unrated) |
|
| 4 |
Sexo Caníbal (The Devil Hunter) (The Man Hunter) 1980, Unrated) |
|
| 5 |
Il Paese del sesso selvaggio (Man from Deep River) (Sacrifice!) 1973, R) |
|
| 6 |
Za ginipiggu 2: Chiniku no hana (Guinea Pig 2: Flowers of Flesh and Blood) 1985, Unrated) |
|
| 7 |
Killer Condom: The Rubber That Rubs You Out 1997, R) |
|
| 8 |
The Sinful Dwarf (Dvaergen) 1973, Unrated) |
|
| 9 |
Children Shouldn't Play with Dead Things 1972, PG) |
|
| 10 |
Zombi 2 1979, R) |










