My Favorite Movies
| brokenskin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Domino 2005, R) |
|
| 3 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 4 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 5 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 8 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 12 |
The Descent 2005, R) |
|
| 13 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 14 |
Queen of the Damned 2002, R) |














