My Favorite Movies


  BrOkEn8HeArT's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
This Boy's Life 1993,  R)
4
Step Up 2006,  PG-13)
5
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
wonderful movie - I LovE iT -
6
Honey 2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
8
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
14
Gladiator 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments