Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  brmonster75's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
The Matrix 1999,  R)
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
11
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) 1978,  Unrated)
14
Hellboy 2004,  PG-13)
15
Catwoman 2004,  PG-13)
16
Blade: Trinity 2004,  R)
17
Blade II 2002,  R)
18
Van Helsing 2004,  PG-13)
19
Blade 1998,  R)
20
Underworld 2003,  R)
21
Underworld: Evolution 2006,  R)
22
Batman & Robin 1997,  PG-13)
23
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
24
Elektra 2005,  PG-13)
25
Batman Forever 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments