My Favorite Movies
| brittanyesta's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 3 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 4 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Malevolence 2004, R) |
|
| 9 |
Bound 1996, R) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |














