My Favorite Movies


  brittanybos1's Rating My Rating
1
Superbad 2007,  R)
2
Remember the Titans 2000,  PG)
3
Antwone Fisher 2002,  PG-13)
4
The Mist 2007,  R)
5
Awake 2007,  R)
6
Fight Club 1999,  R)
Fight Club
still watching after the 8th time
7
What's Eating Gilbert Grape 1993,  PG-13)
What's Eating Gilbert Grape
i loved it one of the best movies i have ever seen the portal of leos charachter was undeniable i fell deeply in love with this
8
Titanic 1994,  Unrated)
9
Eagle Eye 2008,  PG-13)
10
I Am Legend 2007,  PG-13)
11
Hancock 2008,  PG-13)
Hancock
will and charlize great together
12
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
i looved dlan and cole 30 packets of ketchup
13
Hotel Rwanda 2004,  PG-13)
14
Helen Keller 1996,  PG)
15
Nick and Norah's Infinite Playlist 2008,  PG-13)
Nick and Norah's Infinite Playlist
amazing movie its wonderful very funny
16
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
one and only best bring it on movie o.O

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments