My Favorite Movies


  brit2kierra's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
2
Dreamgirls 2006,  PG-13)
3
Ghost Rider 2007,  PG-13)
4
Norbit 2007,  PG-13)
5
Daddy's Little Girls 2007,  PG-13)
6
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
7
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
8
Johnson Family Vacation 2004,  PG-13)
9
The Addams Family 1991,  PG-13)
10
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
loved it
11
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
12
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
13
Little Man 2006,  PG-13)
14
She's the Man 2006,  PG-13)
15
Wedding Crashers 2005,  R)
16
The Hot Chick 2002,  PG-13)
17
What a Girl Wants 2003,  PG)
18
War of the Worlds 2005,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
20
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
21
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i love this movie so much.
22
The Longest Yard 2005,  PG-13)
23
School of Rock 2003,  PG-13)
24
American Pie 1999,  R)
American Pie
great movie
25
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
26
Mean Girls 2004,  PG-13)
27
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
best movie ever made
28
A Cinderella Story 2004,  PG)
29
Finding Nemo 2003,  G)
30
Step Up 2006,  PG-13)
31
50 First Dates 2004,  PG-13)
32
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
33
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
34
Grease 1978,  PG)
35
White Chicks 2004,  PG-13)
36
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
alrifgt
37
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
38
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
39
Shrek 2001,  PG)
40
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
41
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
42
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
43
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
its alright
44
Click 2006,  PG-13)
45
Scary Movie 2 2001,  R)
46
Scary Movie 3 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments