My Favorite Movies


  brina38732's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
3
Bring It On Again 2004,  PG-13)
4
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
5
Brown Sugar 2002,  PG-13)
6
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
7
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
8
American Wedding 2003,  R)
9
What a Girl Wants 2003,  PG)
10
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
11
Rush Hour 1998,  PG-13)
12
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
13
Are We There Yet? 2003,  PG)
14
Bring It On 2000,  PG-13)
15
American Pie 2 2001,  R)
16
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
17
Scary Movie 2 2001,  R)
18
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
19
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
20
Anger Management 2003,  PG-13)
21
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
22
The Nutty Professor 1996,  PG-13)
23
Forrest Gump 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments