My Favorite Movies
| brierinf's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 2 |
Elvira's Haunted Hills 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Jacob's Ladder 1990, R) |
|
| 4 |
Candy 2005, R) |
|
| 5 |
Sleepaway Camp 1983, R) |
|
| 6 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 7 |
The People Under The Stairs 1991, R) |
|
| 8 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 9 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Vampires 1998, R) |
|
| 11 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 12 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Wanted 2008, R) |
|
| 14 |
American History X 1998, R) |
|
| 15 |
American Psycho 2000, R) |
|
| 16 |
Parents 1989, R) |
















