My Favorite Movies
| bribri815's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 3 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 5 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 6 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 7 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 8 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Two Can Play That Game 2001, R) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 14 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 15 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Rodgers & Hammerstein's Cinderella 1997, G) |
|
| 18 |
Phat Girlz 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in The Hood 1996, R) |
|
| 20 |
Date Movie 2006, PG-13) |




















