Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  briannal95's Rating My Rating
1
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
Haven't Seen It Yet!!!!But I hear(from friends)that It's awesome!!!!
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
It Has (one of) my worst enemies(aka Demi Lovato) & (my idols)Nick,Joe & Kevin Jonas
4
Bratz: The Movie 2007,  PG)
Bratz: The Movie
Have it on dvd.Still one of my favorite movies!!!!
5
Holes 2003,  PG)
6
High School Musical 2006,  G)
7
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
8
Uptown Girls 2003,  PG-13)
Uptown Girls
Have It On VHS!
Still (& Always Will Be)Awesome
9
Hocus Pocus 1993,  PG)
10
The Princess Diaries 2001,  G)
11
Hercules 1997,  G)
12
Josie and the Pussycats 2001,  PG-13)
13
Not Another Teen Movie 2001,  R)
14
Another Cinderella Story 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments