My Favorite Movies


  1. brianak1996
  2. briana

Give list a short description

  brianak1996's Rating My Rating
1
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001,  Unrated)
2
Saw (short film) 2003,  Unrated)
3
Scary Movie 2 2001,  R)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
6
The Big Day (Jour De Fete) 1949,  Unrated)
7
Who's Your Caddy? 2007,  PG-13)
8
The Big Doll House 1971,  R)
9
The Incredibles 2004,  PG)
10
Sydney White 2007,  PG-13)
Sydney White
that is the funnyisd movie i have ever seen
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
12
Big Daddy 1999,  PG-13)
13
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
that was a very funny movie
14
My Baby's Daddy 2003,  PG-13)
15
Step Up 2006,  PG-13)
16
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
Step Up 2 the Streets
when i see that movie i will proly love it so much. <3
17
Up, Up, and Away! 2000,  Unrated)
18
The Break-Up 2006,  PG-13)
19
Dixie Chicks: Shut Up and Sing 2006,  R)
20
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
21
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
i love the movie it is so real and so sad
22
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
Dude, Where's My Car?
i love this movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments