My Favorite Movies
| brendaqueen25's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 7 |
RV 2006, PG) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Shaolin Soccer 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Love on a Diet (Sau san naam neui) 2001, Unrated) |
|
| 17 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 18 |
Cinderella 2006, G) |


















