My Favorite Movies
| bravegal18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 2 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 3 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 4 |
Biohazard: Degeneration (Resident Evil: Degeneration) 2008, R) |
|
| 5 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 7 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 8 |
Underworld 2003, R) |
|
| 9 |
Troy 2004, R) |
|
| 10 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 11 |
The Godfather, Part III 1990, R) |
|
| 12 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 13 |
They Wait 2008, R) |
|
| 14 |
The Unborn 2009, PG-13) |














