My Favorite Movies


  brat4evr93's Rating My Rating
1
Practical Magic 1998,  PG-13)
2
Last of the Dogmen 1995,  PG)
3
The Covenant 2006,  PG-13)
4
The Craft 1996,  R)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
Flicka 2006,  PG)
8
Eragon 2006,  PG)
9
Silent Hill 2006,  R)
10
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
11
Freedom Writers 2007,  PG-13)
12
The Lake House 2006,  PG)
13
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
Edward Scissorhands
Sad!
14
The Legend of Zorro 2005,  PG)
15
Another Cinderella Story 2008,  PG)
16
Inkheart 2008,  PG)
17
Remember Me 2010,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments