My Favorite Movies
| brad90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 3 |
Stranger Than Fiction 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006, R) |
|
| 5 |
The Heart of the Game 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Conversations With God 2006, PG) |
|
| 7 |
Crossover 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Fifty Pills 2006, Unrated) |
|
| 9 |
The Dukes of Hazzard: The Beginning 2007, R) |
|
| 10 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 11 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 12 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 14 |
TMNT 2007, PG) |
|
| 15 |
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon 2006, R) |
|
| 16 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Bra Boys 2007, R) |

















