My Favorite Movies
| boyzrules3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 3 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 4 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 5 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 6 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 9 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Legend of Zorro 2005, PG) |










