My Favorite Movies


  boykrazy2009's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
I LOVE THIS MOVIE!!!
2
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
3
Flicka 2006,  PG)
4
My Friend Flicka 1943,  Unrated)
5
She's the Man 2006,  PG-13)
6
Blazing Saddles 1974,  R)
7
High School Musical 2006,  G)
8
The Karate Kid 1984,  PG)
9
The Karate Kid Part II 1987,  PG)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
Very sad. I don't recommend watching if you don't like sad movies.
11
Over the Hedge 2006,  PG)
12
Madagascar 2005,  PG)
13
The Karate Kid, Part III 1989,  PG)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
Shrek the Third 2007,  PG)
16
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments