My Favorite Movies
| BoWWoW's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 6 |
Ali 2001, R) |
|
| 7 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 8 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 9 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Godfather 2006, Unrated) |
|
| 13 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 15 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 17 |
Ray 2004, PG-13) |
















