My Favorite Movies
| bowtiepunk's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Work 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Top Secret! 1984, PG) |
|
| 3 |
Airplane! 1980, PG) |
|
| 4 |
What About Bob? 1991, PG) |
|
| 5 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 6 |
Monty Python and the Holy Grail 1974, PG) |
|
| 7 |
Elf 2003, PG) |
|
| 8 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Hot Shots! Part Deux 1993, PG-13) |
|
| 10 |
UHF 1989, PG-13) |
|
| 11 |
Spy Hard 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Wrongfully Accused 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Mafia! 1998, PG-13) |
|
| 14 |
The Stupids 1996, PG) |
|
| 15 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 16 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 17 |
This Is Spinal Tap 1984, R) |
|
| 18 |
Fido 2006, R) |
|
| 19 |
Hot Rod 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 21 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 22 |
Big Nothing 2006, R) |
|
| 23 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 24 |
Kicking & Screaming 2005, PG) |
























