My Favorite Movies
| bowhunterjag's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bells of Innocence 2003, Unrated) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 3 |
Big Jake 1971, PG-13) |
|
| 4 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 5 |
Left Behind II - Tribulation Force 2002, PG-13) |
|
| 6 |
October Sky 1999, PG) |
|
| 7 |
Mickey 2003, PG) |
|
| 8 |
Left Behind - The Movie 2000, PG-13) |
|
| 9 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 10 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 11 |
The Fox and the Hound 1981, G) |
|
| 12 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 13 |
The Fox and the Hound 2 2006, G) |
|
| 14 |
Cars 2006, G) |
|
| 15 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 17 |
Left Behind - World at War 2005, PG-13) |

















