My Favorite Movies
| boss13eternal's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Memento 2000, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 6 |
GoodFellas 1990, R) |
|
| 7 |
Scarface 1983, R) |
|
| 8 |
Sling Blade 1996, R) |
|
| 9 |
The Exorcist 1973, R) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |










