My Favorite Movies
| bornevil's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 4 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 5 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Death Becomes Her 1992, PG-13) |
|
| 8 |
The Whole Nine Yards 2000, R) |
|
| 9 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |










