Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  BooMBaMBaMbi's Rating My Rating
1
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
my favorite actor and the movie is kind of ROMANTIC
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
I LOVE IT SOOO MUCH
ITS PERRRRFECTO
AND THIS KIND OF MOVIES.......I ADORE THEM
3
Black Mask 1997,  R)
4
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
The Mask of Zorro
love u ANTONIO...GREAT MOVIE
5
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
13 Going on 30 (Suddenly 30)
FUNNY ONE AND COOL ACTRESS
6
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
FANTASTIC PRODUCTION
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
8
Legally Blonde 2001,  PG-13)
9
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
10
The Princess Diaries 2001,  G)
11
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
12
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
13
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
14
Material Girls 2006,  PG)
15
Mean Girls 2004,  PG-13)
16
Johnny English 2003,  PG)
17
Police Story (Ging chaat goo si) (Police Force) 1985,  PG-13)
18
Police Story 2 (Ging chaat goo si juk jaap) (Police Force II) 1987,  PG-13)
19
Who Am I? ,  PG-13)
20
Rush Hour 1998,  PG-13)
21
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
22
A Walk to Remember 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments