My Favorite Movies
| boomajones's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 3 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 4 |
Domino 2005, R) |
|
| 5 |
Menace II Society 1993, R) |
|
| 6 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 7 |
National Security 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Miracle at St. Anna 2008, R) |
|
| 9 |
Repos 2006, Unrated) |
|
| 10 |
Death Toll 2007, R) |
|
| 11 |
Gangster No. 1 2000, R) |
|
| 12 |
Next Day Air 2009, R) |
|
| 13 |
Friday 1995, R) |
|
| 14 |
Next Friday 2000, R) |














