My Favorite Movies
| bonniesaid19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 12 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 17 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 20 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 21 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 22 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 23 |
Troy 2004, R) |
|
| 24 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
























