My Favorite Movies


  BonksiLuv's Rating My Rating
1
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
this movie is hilarious..of course since the star was Will Smith, one of the BEST actors EVER!!!
2
Saw III 2006,  R)
3
Saw II 2005,  R)
Saw II
loved it
4
Saw 2004,  R)
Saw
The best!
5
Saw IV 2007,  R)
6
Once Upon a Time in Mexico 2003,  R)
Once Upon a Time in Mexico
The is the best movie...johnny depp look soo friggin hawtttttt
7
Shrek 2001,  PG)
8
Shrek 2 2004,  PG)
9
Shrek the Third 2007,  PG)
10
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
loved it
11
Friday 1995,  R)
Friday
love it
12
Next Friday 2000,  R)
Next Friday
love it
13
Friday After Next 2002,  R)
Friday After Next
i love this movie
14
I'm With Lucy 2002,  R)
I'm With Lucy
hilarious
15
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
16
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
Madea's Family Reunion
loved it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments