My Favorite Movies
| bongoqueen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Voice 1998, R) |
|
| 2 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Candy 2005, R) |
|
| 4 |
Casanova 2005, R) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Dreamers 2003, NC-17) |
|
| 7 |
Stealing Beauty 1996, R) |
|
| 8 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Muriel's Wedding 1994, R) |
|
| 10 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Imagine Me & You 2005, R) |
|
| 12 |
Lost and Delirious 2001, R) |
|
| 13 |
Snow Queen 2002, Unrated) |
|
| 14 |
Women In Love 1969, R) |














