My Favorite Movies
| bonez771's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 2 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 3 |
Dracula 2000 2000, R) |
|
| 4 |
Little Shop of Horrors 1986, PG-13) |
|
| 5 |
Attila 2001, Unrated) |
|
| 6 |
The Bear 1988, PG) |
|
| 7 |
The Garbage Pail Kids Movie 1987, PG) |
|
| 8 |
Domino 2005, R) |
|
| 9 |
Catch and Release 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 11 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 12 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 13 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 15 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 16 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 17 |
The Scorpion King 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Frankenweenie 1992, PG) |
|
| 19 |
Planet of the Apes 2001, PG-13) |



















