My Favorite Movies


  bondnattie's Rating My Rating
1
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
3
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
its the best ever love it to bits
tasiha
xxx
4
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
5
Daddy Day Camp 2007,  PG)
6
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
7
Hairspray 2007,  PG)
8
Bratz: The Movie 2007,  PG)
9
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
10
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
11
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
12
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
13
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
14
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006,  PG)
15
That's So Raven - Raven's House Party 2005,  G)
16
Jump In! 2007,  Unrated)
17
High School Musical 2 2007,  G)
18
Night at the Museum 2006,  PG)
19
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
ok
20
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
21
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
22
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
it is well gd
23
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
it is the best of the best
24
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
it is gd
25
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
26
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
it is the best
27
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
u cant get a better film then this it is the best of the best
28
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
29
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !u cant get a better film then this it is the best of the best of the best i love it !
30
Fight Club 1999,  R)
31
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
32
V for Vendetta 2006,  R)
33
Love Actually 2003,  R)
34
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour
AMAZINN

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments