My Favorite Movies
| boloi85's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 5 |
X2: X-Men United 2003, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 10 |
Zoom 2006, PG) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Seeker: The Dark Is Rising 2007, PG) |
|
| 14 |
Stardust 2007, PG-13) |














