My Favorite Movies
| bogsterbabe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 4 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 5 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 6 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Craft 1996, R) |
|
| 10 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 11 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 13 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 15 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 16 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 18 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Shrek the Third 2007, PG) |



















