My Favorite Movies
| BobbyzWorld's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 2 |
Y Tu Mamá También 2001, R) |
|
| 3 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 4 |
La Haine (Hate) 1995, R) |
|
| 5 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |
|
| 6 |
Sin Nombre 2008, R) |
|
| 7 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 8 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 9 |
Angel-A 2005, R) |
|
| 10 |
The Constant Gardener 2005, R) |










