My Favorite Movies
| bmarsh14748's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Barbie Diaries 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Barbie - Fairytopia 2005, G) |
|
| 3 |
Barbie in The Nutcracker 2001, Unrated) |
|
| 4 |
Barbie as Rapunzel 2002, Unrated) |
|
| 5 |
Barbie of Swan Lake 2003, G) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 7 |
Barbie and the Magic of Pegasus 3-D 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 11 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003, Unrated) |













