My Favorite Movies


  bluelizzard26's Rating My Rating
1
Stephen King's Rose Red 2002,  PG-13)
2
The Exorcism of Emily Rose 2005,  PG-13)
3
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid 2004,  PG-13)
4
Tales from the Crypt Presents: Bordello of Blood 1996,  R)
5
Saw 2004,  R)
6
Saw II 2005,  R)
7
Saw III 2006,  R)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
love it
10
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
13
Pitch Black 2000,  R)
14
Dark Fury - The Chronicles of Riddick 2004,  Unrated)
15
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
16
Friday the 13th - The Final Chapter 1984,  R)
17
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993,  R)
18
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985,  R)
19
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986,  R)
20
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988,  R)
21
Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments