Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  BlueJae's Rating My Rating
1
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
2
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
3
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
4
Spider-Man 2002,  PG-13)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Underworld: Evolution 2006,  R)
12
The Lion King 1994,  G)
13
The Lion King 1 1/2 2004,  G)
14
Aladdin 1992,  G)
15
The Little Mermaid 1989,  G)
16
Date Movie 2006,  PG-13)
17
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
18
Epic Movie 2007,  PG-13)
19
Scary Movie 2000,  R)
20
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
21
Scary Movie 2 2001,  R)
22
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
23
Last Order: Final Fantasy VII 2005,  Unrated)
24
Final Fantasy X-2 2003,  Unrated)
25
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
26
Shrek the Third 2007,  PG)
27
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
28
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
29
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments